nano servis
Nano Servis Telefon 0212 570 90 02
Nano Servis Whatsapp Hattı 0505 020 28 68

Hakkımızda


2005 yılından itibaren gsm sektörünün öncülerinden olan kurucumuz 2009 yılından itibaren  nano servis adı altında toplamda 14 yıldır güvenle hizmet vermektedir. Genel prensibimiz olan sorunsuz onarım kaliteli hizmet ve güvenilirlik düsturu ile Teknik Servis hizmeti vermeye devam etmekteyiz. 

Bizler daima müşterilerimizle empati kurarak kendimizin de diğer bütün sektörler için bir müşteri olduğumuz bilinci ile en ekonomik en hızlı ve en güvenilir şekilde hizmet vermeyi kendimize amaç edinmiş bulunmaktayız. Siz bu işi para kazanmak için yapmıyormusunuz dediğinizi duyar gibiyiz, bizler sizlerin sorunlarınızı büyütmeden kalıcı çözümler üretiyoruz sizlerin sorunları çözüldükten sonra emeğimizin karşılığını gönül rahatlığıyla veriyorsunuz bu yüzden bizim amacımız para kazanmak değil müşteri kazanmak olumlu referans ve güvenilirlikte bunu gerçekleştiriyor.

Bizler deneyimli ve sürekli kendini güncelleyen, teknolojiyi yakından takip edip kendini geliştiren personellerimizle En Son Teknolojiyi ellerinde kullanan siz müşterilerimizin sorunlarına hızlı ve kalıcı çözümler üretmek için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.

Çünkü bu bizim Ek İşimiz Değil Tek İşimiz.

nano servis apple teknik servis nano servis apple teknik servis nano servis samsung teknik servis nano servis samsung teknik servis
NANO SERVİS
Teknik Servis
Ön Cam Değişimi
Ekran Fiyatları
DESTEK
İletişim
Hakkımızda
Bizi Takip Edin    youtube pinterest facebook instagram

Nano Servis - Akıllı Telefon ve Tablet Teknik Servisi

Kartaltepe Mah. İncirli Cad. Akbulut İş Merkezi No:6/55-56
Bakırköy / İSTANBUL

Telefon 0212 570 90 02    Whatsapp 0505 020 28 68